Son Kripto Bükücü
Son Kripto Bükücü50'sinden sonra bu işlere bulaşmış , hayal peşinde koşan fani...Tecrübelerimi paylaşıyorumBu sayfadan edindiğiniz bilgilerle yapacağınız yatırımların sonuçlarından sorumlu değilim , bilginize

Oton Üyeliğinizi Dexart’a Bağlama

Daha önce Oton’a Nasıl Üye Olunur? yazımda , Oton üyeliğini çok detaylı bir şekilde anlatmıştım. Hatta çok uzun olmuş , kim okuyacak bu kadar diye tepkide aldım. Ama ben bildiğimi yapmaya devam edeyim. Oton üyeliği almış olmak tek başına bir işe yaramıyor. Bunu Dexart metaverse alanına bağlamanız gerekiyor.

Oton’a üye olunurken kimlik doğrulamayı sonraya da bırakabilirsiniz. Dexart’ bağlama ve direk ürün satın almaya başlamak için, referans kodu ile açtığınız sayfayı tamamlamanız yeterli.

Oton Üyeliği için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli

Oton üyeliğinizi basit halde (kimlik doğrulamasını sonraya bırakarak) yaptıktan sonra , yani aşağıdaki ekranı ilk gördüğünüz an, üyeliğinizi DEXART’A bağlayabiliriz.

Yukarıdaki ekranı gördüğünüzde , partners sekmesine gelin. Bu sekmede aşağıya açılan menüden DEXART başlığına tıklayın. Yeni sekmede Dexart Ana Sayfası açılacak. Aşağıdaki ekran gelecek.

Yukarıdaki sayfa Dexart’ın ana sayfası. Burada Dexart hakkında bilgi veriyor. Bizim Oton üyeliğimizi buraya bağlamamız gerekiyor. Şimdi bu işlemi yapalım. Ekranda gördüğünüz sayfada, LAND MAP tuşuna tıklayalım. Bu sizi Dexart Metaverse alanına götürecek. Aşağıdaki ekran açılacak.

Ekran ilk geldiğinde bir oyunla açılıyor. Sayfan çerezlerini kabul ettikten sonra , Let’s Go diyerek oyunu başlatalım. Ekrana sorular gelecek, neyi seçtiğinizin bir önemi yok. İstediğinize tıklayarak devam edin, neyi seçtiğinizin bir önemi yok. Ekranda 500 DXA yazısını görüyorsunuz . Oyun bittiğinde şansınıza bağlı bu tokenleri hesabınıza atıyor yada atmıyor. Bu tamamen şans , yada ben daha onu nasıl alırız çözemedim 🙂

Oyun kendiliğinden son buluyor, aşağıdaki ekran geldiğinde Profil yazan kısma tıklayalım.

Profil kısmına bastığımızda, aşağıdaki ekran gelecek. Burada 2 seçenek sunuyor, Email ve Oton.

Bu ekran geldiğinde Oton Tuşunu tıklıyoruz.

Daha sonrada bu sayfaya girerken hep Oton tuşuna basın. Email seçeneğiyle giriş yapmayın.

Oton tuşuna bastıktan sonra sizden Oton üyeliğinizde kullandığınız email ve şifrenizi isteyecek.

Ekranda gördüğünüz alana Oton üyeliğinizde kullandığınız E-mail ve Şifrenizi yazın. Log In tuşuna basın.

Log In dediğinizde yukarıdaki ekran gelecek.

Şu anda Oton üyeliğinizi Dexart Metaverse alanına bağladınız.

Bu sayfayı başka yazımda daha detaylı anlatacağım.

Şimdi buradan ilk enerji ünütemizi alıp , DXA Token üretimimizi başlatalım. Ekranda sağ üst köşede Profil tuşuna basalım.

Ekrana aşağıdaki sayfa açılacak.

Profil kısmında Purchases tuşuna basın. Ekranda, enerji ünitelerinizi alıp ekleme yapacağınız, takibini sağlayacağınız, ve üretilen DXA Tokenlerinizi Hasat edeceğiniz sayfa görülüyor. Bu ekranda Get Energy UNITS tuşuna basalım. Enerji ünitesi alabileceğiniz sayfa açılacak.

Açılan ekranda biraz aşağıya indiğinizde , Enerji Ünitesi alabileceğiniz kısmı göreceksiniz. Buradan bütçenize göre enerji ünitesi alabilirsiniz.

Tabi ne kadar çok alırsanız o kadar çok getirisi var. Ama ilk başta sisteme alışmak , neyin ne olduğunu anlamak için 10$ lık alımla başlayabilirsiniz. Sistemi anlayıp , kafanıza yatarsa istediğiniz zaman , istediğiniz kadar alım yapabilirsiniz.

Ekrandaki sayfa ile ilgili önemli nokta, sayfayı Türkçeyi çeviriseniz alım yaptırmıyor. Sayfa İngilizce olarak kalsın.

10 $ kısmındaki + kısmına basarak , 1 adet ekleyerek alım yapabilirsiniz.

Detaylı anlatımını yapacağım ama burada özet geçeyim. Alım yaptıktan sonra, aldığınıa üniteyi Dexart Metaverse alanınızda 1 ünite olarak ekleyip, DXA Token üretiminizi başlatacaksınız.

Bu ipuçlarını kaçırmayın!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir