Son Kripto Bükücü
Son Kripto Bükücü50'sinden sonra bu işlere bulaşmış , hayal peşinde koşan fani...Tecrübelerimi paylaşıyorumBu sayfadan edindiğiniz bilgilerle yapacağınız yatırımların sonuçlarından sorumlu değilim , bilginize

Dexart’tan Metamask Cüzdana DXA Token Çekme

Dexart’tan DXA Token Çekme

Dexart Metaverse sayfamızda, profil kısmında enerji ünitelerimizin ürettiği DXA Tokenler 10.000 adede ulaştığında , bunları Metamask cüzdanımıza çekebiliriz. Metamask cüzdanımızda o anki değerine göre DXA Tokenlerimizi , istersek OTON Coin’e , istersek USDT yani dolara çevirebiliriz.

Dolara çevirirsek , tekrar sistem içerisinde yatırım için kullanabiliriz. Burada biriktirdiğimiz DXA karşılığı dolarlarımızı BinanceTR hesabımıza çekip, daha önce anlattığım şekilde (Dexart’tan Enerji Ünitesi Satın Alma) enerji ünitesi veya arsa alımı için kullanabiliriz.

Dexart Profil sayfamızda balance kısmına bastığımızda, ekrandaki görüntüyü görmelisiniz. Burada birikmiş 10019 adet DXA Token mevcut. Sizdede 10.000 üzerinde olmalı, minimum çekim tutarı 10.000 adet çünkü.

Rakamın altında withdrawal tuşuna tıklıyoruz.

Açılan ekranda BSC address yazan kısma, Metamask cüzdanınızda size ait olan adresi kopyalayıp yapıştırın. Onun altına nekadar DXA çekecekseniz onu yazın. Koşullar ve şartları işaretledikten sonra Withdraw tuşu etkin hale gelecek. Sonra bu tuşa basın.

Withdraw tuşuna bastıktan sonra Metamask cüzdanınızı kontrol edin, biraz zaman alabilir, aktarmak istediğiniz tutar Metamask Cüzdanınıza yansımış olacak.

Şİmdi ister burada biriktirin, ister OTON’ a çevirin, isterseniz Dolara.

Bu ipuçlarını kaçırmayın!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir