Son Kripto Bükücü
Son Kripto Bükücü50'sinden sonra bu işlere bulaşmış , hayal peşinde koşan fani...Tecrübelerimi paylaşıyorumBu sayfadan edindiğiniz bilgilerle yapacağınız yatırımların sonuçlarından sorumlu değilim , bilginize

Dexart’ta Kendi Arazinize STAKE İşlemi Nasıl Yapılır?

Dexart’ta Kendinize Ait Araziye DXA STAKE İşlemi

Dexart Metaverse alanında bildiğinix gibi aldığınız enerji üniteleri size DXA üretiyor. Bu DXA’ları istediğiniz gibi değerlendirebiliyorsunuz. İster biriktiriyorsunuz, isterseniz sistem içerisinde harcayarak yatırımınızı arttırıyorsunuz. Biriktirme yolunu seçecekseniz eğer Dexart size üretilen DXA’larınızı STAKE , yani aslında faize yatırma fırsatı sunuyor.

DXA ‘ larınızı Stake etmeniz içinde sizlere , arazinizle beraber boş 4 adet depo veriyor. Her bir depo 200.000 DXA alıyor. 1 araziniz var ise, 800.000 adet DXA ‘yı Stake edebilirsiniz. Ayrıca başka bir yazımda anlatacağım , depolarınızı diğer kullanıcılarında kullanabilme , yani kendi DXA’larını sizin deponuza koyma şansıda veriyor. Böylelikle size ait olmayan DXA’lardanda bir miktar faiz alabiliyorsunuz.

Verdiği faiz miktarı bence çok yüksek değil , ama zaten biriktirecekseniz , Stake etmek daha avantajlı. Şİmdi bu işlemi nasıl yaptığınızı anlatayım.

Dexart profil sayfanızı açın. Burada Balance kısmında size ait olan araziler altta listeleniyor. Aşağıdaki ekrandan görebilirsiniz.

Bu arazilerden herhangi birinin üzerine çift tıkladığınızda, size ait o arazi ekranda yakınlaşır.

Araziniz ekranda yakınlaştığında, imleçi üzerine getirirseniz ekranda gördüğünüz pencere açılır. Bu pencerede 1 generators available for staking yazısı üzerine bastığınızda depolarınız gözükür.

Ekranda, arazinizde bulunan ve size ait olan depoları görüyorsunuz. 1 numarada 1502 DXA yazıyor. Ben daha önce bir miktar Stake etmiştim . Siz ilk defa yapacaksanız orada rakam görmeyeceksiniz. Bu ekranda Contribute tuşuna basıyoruz.

Bu ekranda ne kadar DXA yatıracağınız , ne sürede ve ne faizle koyacağınızı seçiyorsunuz.

Gördüğünüz gibi 4 seçenek var. 3 ay için aylık %0,5 , 1 yıl için aylık %0,75 , 3 yıl için aylık %1,25 ve 5 yıllık ayda %2 oranında faiz veriyor. İstediğinizi seçebilirsiniz. Alttaki 0 yazan kısmada ne miktarda DXA yatıracağınızı yazıyorsunuz.

Yukarıda gördüğünüz gibi ben 3 aylık , 1000 adet DXA yatırıcam. Bu seçimlerimi yaptıktan sonra Contribute tuşuna basıyoruz.

İşlem bitti. 1502 yazan kısım 1000 DXA yatırrarak , 2502 olarak değişti. 3 ay boyunca bu miktar için aylık %0,5 DXA verecek.

Düşük miktarlar için fazla birşey vermesede, adetleri yükseltir ve depolarınızı doldurursanız hatrı sayılır DXA alabilirsiniz. Sonuçta bunun için para harcamanıza gerek yok, aksine üste para veriyor.:)

Kendi arazinize STAKE işlemi bu kadar.

Eğer araziniz yoksa , başkasına ait araziye STAKE işlemini başka bir yazımda anlatıcam. Sayfada arama kısmına Stake yazarsanız o yazımıda bulabilirsiniz.

Bu ipuçlarını kaçırmayın!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir