Son Kripto Bükücü
Son Kripto Bükücü50'sinden sonra bu işlere bulaşmış , hayal peşinde koşan fani...Tecrübelerimi paylaşıyorumBu sayfadan edindiğiniz bilgilerle yapacağınız yatırımların sonuçlarından sorumlu değilim , bilginize

Dexart’ta Enerji Ünitesi Satın Alma

Kripto Para İle Satın Alma

Bu yazımda size Dexart’ın olmazsa olmazı , Enerji ünitesini nasıl alacağınızı anlatacağım. Bunun için bir kaç yöntem var , benimde kullandığım Kripto ve BinanceTR kullanarak satın almayı göstereceğim.

Dexart sayfamızı açıyoruz ve aşağıdaki gibi profile basıp oradada purchase seçeneğini tıklıyoruz.

İlk defa alım yapacağınız için szde 37 yazan kısım 0 olarak görünecek. BUrada hemen altında yazana Get Enerji UNITS tuşuna tıklıyoruz. Bu sizi enerji ünitesi seçimi ve alımı yaptığınız sayfaya atacak.

Açılan yeni sayfada , biraz aşağıya indiğinizde yukarda ekranda gözüken kısma gelin. Ben bu yazıyı yazdığımda alım şartları gördüğünüz gibi idi. Arada bazı promosyonlar geliyor şartlar değişiyor.

Ekranda 10 , 100 , 1000 , 5000 ve 10.000 Dolarlık alım şartları var. Buna göre 10 Dolar ile aldığınız 1 tane Enerji Ünitesi size 7712 DXA üretecek. Bunları Enerji Ünitesi yazımda daha detaylı anlatacağım.

Şimdi en küçük alım olan 10 $ ile başlayalım. Ekranda 10$ fiyatının altındaki + işaretine basalım. 1 adet gelsin .

BURADA ÖNEMLİ OLAN SAYFANIN İNGİLİZCE OLARAK KALMASI. SAYFAYI TÜRKÇE YAPARSANIZ ALIMA İZİN VERMİYOR.

Ekran bu halde iken BUY tuşuna basalım.

Gelen sayfada sizden Oton üyeliğinizde kullandığınız mail adresi ve bir altta ödeme çeşidini seçmenizi istiyor. E-mail’inizi yanlış yazmayın. Ödeme seçeneğinde Kripto seçeneğini seçin. 2 seçenek gelecek birisi banaka , diğrei Kripto. Şartlar ve koşulları işaretleyip , Buy tuşuna basın.

Açılan yeni sayfadi ekrandaki görüntü gelecek. Burda 10 USDT üzerine tıklayalım.

Sonra sağalt köşedeki BTC ödeyin tuşuna basın.

Gelen ekranda USDT Adresi yazan kısım sizin adresinizle gelecek. Sağüst köşedeki kopyalka tuşu ile bu adresi kopyalayalım.

Daha sonra BinanaceTR sayfamızı açalım.

Burda, Cüzden sekmesinde Çekme tuşuna basalım.

Gelen ekranda, Çekme yazısının altında Kripto seçeneğini seçelim. Coin yazan kısım , kripto aratma kısmı. Buraya USDT yazalım, ve alttan seçelim.

Sağ tarafta Ağ Seç kısmındaN, BNP Smart Chain (BEB20) ağını seçelim.

USDT Alıcının Adresi kısmına, daha önce kopyaladığımız adresi yapıştıralım. Ödeme yapacağımız tutar 10$ , fakat burada hizmet bedeli alacak. Oda altta yazıyor , 0,29 $. O yüzden Tutar kısmına komisyonu ekleyerek10.3 yazalım. Böylece sorunsuz ödeme yapabiliriz. Sonra Gönder tuşuna asalım.

Ekrana BinanceTR’nin güvenlik duvarı gelecek. Hem e-posta için hemde SMS doğrulaması için Kodu Al yazılarına basın.

E-mail için BnanaceTR’ye üye olurken kullandığınız E-mail adresinizden kodu alın, buraya yazın.

Sms içinse yine üye olurken tanımladığınız telefonunuza gelen kodu yazın.

Onayla tuşuna basın. Ekranda Ödemeniz alınmıştır yazısı gelecek. Bu yazıyı gördükten sonra , Adres kopyaladığımız sayfaya gelin.

Bu sayfaya döndüğünüzde ilk başta ekranda gördüğünüx Ödeme yaptım ve mağazaya geri dönmek istiyorum yazısı soluk ve işlevsiz görünecek. En üstte geri sayım göreceksiniz. Ödeme BinanceTR tarafından tamamlandığında, yazı siyaha sönecek Bu biraz zaman labiliyor en fazla 5 dakika kadar.

Yazı siyaha döndükten sonra üzerine basın.

Ödemyi yaptınız , mağazaya geri dön tuşuna basın.

Bu yazıyıda gördükten sonra işlem tamamdır. Sonra Dexart sayfamıza geri gelelim ve yeniden başlatalım.

Yenilediğimiz sayfada Storage yazısının altında 1 yazısını görmeliyiz. Bu satın aldığımı enerji Ünitesini gösteriyor. Şİmdi bunu çalışır hale getirelim. Sent to do factory yazısına tıklayarak , 1 adaet Enerji Ünitesini Factory kısmına aktaralım.

Sizde bu 1 adet olarak görünecek, yukarda 37 olan sayı 38 oldu. Enerji Ünitesini faaliyete geçirdik. Artık size DXA üretmeye başladı bile.

Burada biriken DXA tokenleri Harvest (Hasat) tuşuna basarak, Balance kısmına yani göndermeye başlayabiliriz. Bunu fırsat buldukça yapabiliriz, ne zaman yaptığınızın bir önemi yok. Daha sonra Balance kısmında biriken DXA tokenlerinizle neler yapabilirsiniz onları da yazacağım.

Bu ipuçlarını kaçırmayın!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir