Son Kripto Bükücü
Son Kripto Bükücü50'sinden sonra bu işlere bulaşmış , hayal peşinde koşan fani...Tecrübelerimi paylaşıyorumBu sayfadan edindiğiniz bilgilerle yapacağınız yatırımların sonuçlarından sorumlu değilim , bilginize

Dexart’ta Başkasının Arazisinde STAKE İşlemi Nasıl Yapılır?

Dexart’ta Kendinize Ait Arazi Yoksa , Başkasına Ait Arazide DXA STAKE İşlemi

Dexart Metaverse alanında bildiğiniz gibi aldığınız enerji üniteleri size DXA üretiyor. Bu DXA’ları istediğiniz gibi değerlendirebiliyorsunuz. İster biriktiriyorsunuz, isterseniz sistem içerisinde harcayarak yatırımınızı arttırıyorsunuz. Biriktirme yolunu seçecekseniz eğer Dexart size üretilen DXA’larınızı STAKE , yani aslında faize yatırma fırsatı sunuyor.

Eğer araziniz yoksa , başkasına ait arazideki depoları kullanabilirsiniz. Tabi bunun için arazi sahibine küçük bir miktar kira ödeyeceksiniz. Oda peşin değil, faizinizden kesilecek.

Dexart profil sayfanızı açın. Ekranda sol üst köşede $ işaretinin yanında , enerji ünitesi resmi var , bu tuşa basıyoruz.

Bu tuşa bastığınızda rengi mora dönüyor, bve harita üzerinde bazı parseller yeşil renkte gözüküyor.

Yeşil renkte gözüken parseller , sahipleri tarafından DXA depolamanıza izin verilen parseller.

Kırmızı renkte olanlar dolu olanlar. Yeşillerin içinden istediğinizi seçebilirsiniz , bende diğer hesabımda olan arazimi seçicem.

Arazinin üzerine imleçi getirdiğinizde ekrandaki pencere açılacak. Burada 1 generator avaliable for ataking yazısının üzerine tıklıyoruz. Buna tıkladığımızda aşağıdaki ekran gelecek.

1 numaralı depo Stake için uygun. orada daha önce depolanmış DXA adetini görüyorsunuz. 2502 adet DXA var depoda. Burada Contribute tuşuna basıyoruz.

Bu ekranda ne kadar DXA yatıracağınız , ne sürede ve ne faizle koyacağınızı seçiyorsunuz.

Gördüğünüz gibi 4 seçenek var. 3 ay için aylık %0,5 , 1 yıl için aylık %0,75 , 3 yıl için aylık %1,25 ve 5 yıllık ayda %2 oranında faiz veriyor. İstediğinizi seçebilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz gibi ben 3 aylık , 750 adet DXA yatırıcam. Bu seçimlerimi yaptıktan sonra Contribute tuşuna basıyoruz.

İşlemimiz bitti. 750 adet DXA , bir başkasının deposunda 3 aylık faize yatırıldı. 2502 rakamı dikkat ettiyseniz 3252 adet oldu. Bunu profil kısmından da görebiliriz.

Sağ altta kırmızı ile 750 DXA stake edildi diye yazıyor.

Bu ipuçlarını kaçırmayın!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir