Son Kripto Bükücü
Son Kripto Bükücü50'sinden sonra bu işlere bulaşmış , hayal peşinde koşan fani...Tecrübelerimi paylaşıyorumBu sayfadan edindiğiniz bilgilerle yapacağınız yatırımların sonuçlarından sorumlu değilim , bilginize

Dexart Enerji Ünitesi Mantığı

Satın aldığınız Enerji Ünitelerinin Size Geri Dönüşü

Dexart Metaverse alanında belkide ilk yapmanız gereken enerji ünitesi satın almak. Aldığınız enerji ünitesi size aldığınız andan itibaren vaat ettiği miktarda DXA Token üretiyor. Bunları aşağıda daha detaylı anlatacağım.

Enerji Ünitesini nasıl satın alacağınızı başka bir yazımda anlatmıştım. Hatırlamak isterseniz tıklayın.

Bugün itibari ile enerji ünitesi satın alma şartları yukarıdaki gibi. Bugün itibari ile diyorum, zira arada promnosyon geliyor ve daha avantajlı durumlarda satın alabiliyorsunuz.

Şimdi tek tek hepsinin size ne getireceğini hesaplayarak anlayalım.

10$ – 1 Adet Enerji Ünitesi Satın Alma

Benimde ilk başta önerdiğim, sistemi anlamak, alım yapmayı öğrenmek adına 10$ lık alım yapmak mantıklı. Sonrasında istediğiniz kadar alabilirsiniz.

Şİmdi 10 $ yazan kutu üzerinde 7569 DXA yazıyor. Bu şu anlama geliyor ; aldığınız 1 adet enerji ünitesi size 7569 adet DXA üretecek.

7569 adet DXA bugün itibari ile , Metamask cüzdanımdan çevirdiğimde , aşağıda gördüğünüz gibi 9,7 $ ‘ karşılık geliyor.

Bu değer DXA nın bugünkü değeri için geçerli. Yani aslında harcadığınız 10 $ ‘ı 5-6 ay gibi bir sürede size geri iade ediyor.

Şimdi diyebilirsiniz ki bu çokta mantıklı değil, 10$ için evet haklısınız. Ama hiç risk yok diyebilirim , sonuçta yatırdığınızı kesinlikle geri alıyorsunuz.

Ve unutmayın bu rakam (9,7$) DXA Token’inin Dolar karşısındaki bugünkü değeri için geçerli.

Çok uzun olmayan bir vadede bu değerin hatrı sayılır şekilde artacağı öngörülüyor.

Resimdede gördüğünüz gibi 1DXA şu anda 0,00128 $.

Bu değerin 0,01 olması bile 10 dolarınızı bir anda 100$ yapabilir. Dexart Metaverse alanının ilerleyen zamanda Borsaya açılacağını düşünürsek bu değerin çok daha üstüne çıkması hiçde zor değil. Aslında tüm mantık bunun üzerine kurulu.

2. avantaj ise burada biriken DXA Tokenlerinizi OTON Coin’ine çevirebilmeniz. Oton Coin’ide DXA gibi artış yapacak. Ve bu Coinleri şu anda bu kadar ucuza başka bir yerden elde etme şansınız yok.

10$ lık yatırım size yaklaşık 10$ lık DXA vericek. Yani aslında pek birşey elde edemeyeceksiniz. Ama diğer alımlar biraz daha avantajlı , şimdi onlara bakalım.

100$ – 11 Adet Enerji Ünitesi Satın Alma

100$ lık yatırımınıza size 1 adet fazla yani 11 adet enerji ünitesi veriyor. Buda daha alırken %10 kar ettiğiniz anlamına geliyor.

11 adet için 100$ ödediniz, buda size 110 dolarlık DXA üretecek. Üretilen DXA’larınızı 10000 adet olduğunda Metamask cüzdanınıza çekebiliyorsunuz. Bunları biriktirebilir, veya çekip dolara çevirip sistem içerisinde tekrar yatırım için kullanabilirsiniz. Bu size kalmış.

Veya Dexart içerisinde stake denilen , tam karşılığı faize koyma olan sistemi kullanıp %10 getirinizi bir miktar daha arttırabilirsiniz. Bu işlemin nasıl yapıldığını ayrıca anlatıcam , şimdilik oranları görün diye aşağıdaki resmi ekliyorum.

Yukarıda aynı abkalardaki gibi zaman ve faiz oranlarını görebilirsiniz. Biriken DXA larınızı yukardaki seçeneklerden istediğinizi seçip faiz alabilirsiniz. Oranlar az görülebilir ama durduğu yerde kalacağına bu şekilde değerlendirmek daha mantıklı.

Örneğin yukarıdan 1 yılı seçip aylık %0,75 faizle 20.000 DXA koysanız , size 1 yıl sonunda %9 kazandırıp geri 21.800 DXA verir. Tabi rakam arttıkça alacağınız faizde artar. Buda hiçbir yatırım yapmadan , bedavadan DXA ve Oton elde etmek demek.

1000$ – 112 Adet Enerji Ünitesi Satın Alma

1000$ lık yatırımınıza size 12 adet fazla yani 112 adet enerji ünitesi veriyor. Buda daha alırken %12 kar ettiğiniz anlamına geliyor.

112 adet için 1000$ ödediniz, buda size 1120 dolarlık DXA üretecek. 120 $ hiçte fena değil. Tabi bunu dolar olarak düşünmeyin bu miktarda fazladan DXA ve OTON demek. 1120 $ ne kadar sürede geri verir sorusunun cevabı, şu anki Dxa Dolar karşılığı rakamla yaklaşık 6-7 ay , ama dediğim gibi Dxa değer kazandıkça bu sürede o oranda azalacak.

Kaybettiğiniz hiç birşey yok, aksine faize yatırarak daha fazlasını alabilir , biriken paraya tekrar tekrar enerji ünitesi alarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

5000$ – 575 Adet Enerji Ünitesi Satın Alma

5000$ lık yatırımınıza size 75 adet fazla yani 575 adet enerji ünitesi veriyor. Buda daha alırken %15 kar ettiğiniz anlamına geliyor.

575 adet için 5000$ ödediniz, buda size 5750 dolarlık DXA üretecek. 750 $ hiçte fena değil. Tabi bunu dolar olarak düşünmeyin bu miktarda fazladan DXA ve OTON demek. Yatırımınız arttıkça size getirisi de o kadar fazla. Sistemi anladıkça paranızı çok daha fazla arttırabilirsiniz.

Kaybettiğiniz hiç birşey yok, aksine faize yatırarak daha fazlasını alabilir , biriken paraya tekrar tekrar enerji ünitesi alarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

10.000$ – 1200 Adet Enerji Ünitesi Satın Alma

10.000$ lık yatırımınıza size 200 adet fazla yani 1200 adet enerji ünitesi veriyor. Buda daha alırken %20 kar ettiğiniz anlamına geliyor.

1200 adet için 10.000$ ödediniz, buda size 12.000 dolarlık DXA üretecek. 2000 $ hiçte fena değil. Tabi bunu dolar olarak düşünmeyin bu miktarda fazladan DXA ve OTON demek. Yatırımınız arttıkça size getirisi de o kadar fazla. Sistemi anladıkça paranızı çok daha fazla arttırabilirsiniz.

Bugünkü değerden 1200 adet enerji ünitesi ayda yaklaşık 1400$ lık DXA üretiyor. Buda yaklaşık 6-7 ayda tüm paranızı geri aldığınız anlamına geliyor. Bu süreden sonraki üretimin tamamı kar. 2000$ zaten aldığınız anda kardasınız, birde üretim sürecinde birikenlerle enerji ünitesi almaya devam ederseniz çok daha fazla getirisi olur.

Kaybettiğiniz hiç birşey yok, aksine faize yatırarak daha fazlasını alabilir , biriken paraya tekrar tekrar enerji ünitesi alarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Yukarıda anlattığım kazançları elde edebilmeniz için öncelikle Oton’a üye olup, üyeliğinizi Metaverse Dexart alanına bağlamanız ve ilk Enerji ünitesini almanız gerekiyor.

Bu ipuçlarını kaçırmayın!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir